ATS Kira, Aidat, Takip ve Analiz. Site, Apartman, iş merkezi, Residence Yönetim Yazılımı

Kiralar, Aidatlar, Giderler, Görevli Personel ve Ekipmanların takibi kolaylıkla yapılabilir. Program modülleri: Mülk yönetimi, kiracı yönetimi, sözleşme yönetimi, tahakkuk yönetimi, tahsilat yönetimi, personel yönetimi, bakım onarım yönetimi, genel raporlar, kullanıcı yetkilendirme ve özet bilgi ve grafik ekranı. Modüllerdeki veri giriş alanları apartman, site, iş merkezi, Recidence ve Avm ‘ler için uygun yapıda geliştirilmiştir.

Mülk yönetiminden, her türlü mülk girişi ve mülklere ait bütün bilgiler girilip, raporlanabilir. Mülklerin emlak vergisi giriş ve raporlamaları yapılabilir. Ayrıca Mülklere resim eklenebilir.

Kiracı yönetiminden kiracılarla ilgili her türlü bilgi girişi ve aktif pasif ayrımı vardır. Ayrılan kiracı pasif hale getirilebilir. Böylece işlem yapılmaz fakat eski kayıtlarda gözükür ve rapor alınabilir. Kiracılara resim ve not eklenebilir. Bir çok veri alanıyla kiracı hakkında detaylı bilgi girişi yapılabilir.

Sözleşme yönetiminden ilgili mülklerin kira sözleşmeleri yapılabilir ve çıktı alınabilir. Sözleşme örneği hukuki standartlar da ve maddeler güncel mevzuatla bire bir uyumludur. Sözleşme pdf ve diğer formatlarda da alınabilir. Kira sözleşmesinde aidat, ciro kirası, Kira Türü (M2/Sabit), imzaya gidiş geliş tarihi, Temlik/Teyit yazısı alındımı ve mülk teslim tarihi, ekstra koşullar, sözleşme süresi, kiralananın kullanım alanı gibi alanlar ve bir çok detay bilgi alanı mevcuttur.

Tahakkuk yönetiminde tek ve toplu tahakkuk yapılabilmektedir. Toplu tahakkukta giderler m2 bazında yada sabit rakam üzerinden dağıtılabilmektedir. Gider dağıtım özellikleri toplu tahakkuk esnasında hesaplama isimli açılır kutudan değiştirilebilmektedir. Gider ister m2 bazında, istenilirse de sabit rakam olarak dağıtılabilir. Örneğin yakıt gideri m2 üzerinden dağıtılabileceği gibi, güvenlik gideri m2 'ye bakılmaksızın mülk bazında dağıtılabilir. Her mülke eşit paylaştırılabilir.

Tahsilat yönetiminden, nakit tahsilat, banka havalesi, kredi kartı, çek ve senet tahsilatı yapılabilir. Girilen tahsilatlar anında ilgili cari hesaptan düşülür.
Personel yönetimini görevli personelin kayıt edilebileceği, gerekli evrakların alınıp alınmadığı, resim eklenip raporlanabileceği bir bölümdür.
Bakım onarım yönetimi kullanılan ekipman ve bunların bakımları, yapılan işler ve tutarlarının girilip raporlanabileceği bir bölümdür.
Genel raporlama bölümünden hesap ekstresi, borçlu hesaplar ve alacaklı hesaplar raporu alınabilmektedir.

Bütün modülleri ekran ve yazıcı çıktıları, arama kutuları, Excel’e gönderme pdf ve diğer formatlarda çıktı alma bölümleri bulunmaktadır.
Özet Bilgi ekranında en çok işlem gören hesaplar bakiyeleri, ödeme günleri ve grafikleri yer alır.

Ayrıca kullanıcı yetkilendirme, yeni firma açma, yıl sonu devir işlemi tek tuşla kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Yedekleme manuel yapılabildiği gibi 7 günde bir program tarafından otomatikte yapılmaktadır. 32 adet farklı tema ile program renkleri isteğe göre özelleştirilebilir. Program çok kullanıcılı ve çok şirketlidir.


ATS, Piyasadaki mevcut ticari programların git gide kullanıcıların isteklerinden uzak ve kullanımı zor hale gelmesinden, yazılım fiyatının ve servis hizmetlerinin yüksek meblağlarda olmasından, yazılımın çalışması için gereken donanım maliyetinin yüksekliğinden yakınan Küçük ve orta büyüklükteki (Kobi) firmaların ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla yazılmıştır. Program fiyatı diğer büyük programların fiyatının 1/4 oranında olmasına rağmen işlevselliği ve yönetilebilirliği çok daha iyidir. Eğitim dokümanlarıyla kullanıcı servis hizmetine gerek duymadan programı yıllarca güven içerisinde kullanabilir. ATS kullanıcıları dışarıdan destek hizmetine gerek kalmaksızın programlarını rahatça kullanabilir, yedek alabilir, kullanım dokümanlarını izleyerek program kullanım kabiliyetlerini arttırabilirler. Yeni çıkan versiyonları ve programa ek özellikler katan ilaveleri web sitesi aracılığıyla takip edebilir ve sürekli güncel kalabilirler. En çok zorlanılan yıl sonu devir işlemi, fatura, irasaliye form dizaynı, numaratör kurulumu, kullanıcı tanımlama ve kullanıcılara ayrı ayrı yetki verme gibi konular ATS programında bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde yapılabilmektedir. Ayrıca program haftalık olarak kendini otomatik olarak yedeklemektedir. Kullanıcı istersen menüler vasıtasıyla tek tıklamayla anlık yedek alabilir. ATS Programı ilke olarak kolay kullanım, maksimum verim ve gizli saklı tuş olmadan her şeyin görünürde olduğu kullanıcı dostu bir arabirimle hizmet ilkesine dayanmaktadır. Ayrıca pdf eğitim dokümanları, sürekli güncellenen web sitesiyle kullanıcılarına hizmet vermektedir. En çok zorlanılan yıl sonu devir işlemi, yeni şirket açılması, numaratör kurulumu, kullanıcı tanımlama ve kullanıcılara ayrı ayrı yetki verme gibi konular ATS programında bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde yapılabilmektedir. Ticari programlardan beklentilerinizin hepsi ve daha fazlası ATS ile bir kaç tık uzağınızda...

ATS ile hayatınızı kolaylaştırın, verimliliği arttırıp rekabette öne geçin...