ATS Standart Paket

Paket içeriği: Stok, Cari, Fatura, Kasa, Banka, Çek, Senet, Kredi Kartı, Hizmet Faturaları, Tevkifatlı Fatura, Müstahsil Makbuzu, Serbest Meslek Makbuzu, Ötv 'li fatura giriş çıkışı, Barkod cihazıyla hızlı satış modülü, xml veri aktarımları, yönetici ekranı. Raporlama esnek yapıdadır, filtrelerle raporlar sadeleştirilebilir veya detaylandırılabilir. Raporlar her türlü yazıcıdan ve pdf, html, word, excel formatlarında çıktı alınabilir.

Fiyatı: 6.000 TL + Kdv

ATS Pro Paket

Paket içeriği: Standart Paket + Sipariş ve Teklif modülleri + Temko (Tekstil, Mağaza kontrol otomasyonu)
Sipariş ve Teklif Modülü içeriği: Satınalma ve satış teklifleri düzenleyebilir, tekliflerinizi onaylı, onaysız olarak sınıflayabilirsiniz. Teklifleriniz de düzenleme tarihi yanı sıra Termin/Teslim tarihi belge no, açıklama, satış/satınalma elemanı bilgisi ve ödeme vadesi alanları bulunmaktadır. Teklif formlarınızı kendiniz dizayn edebilirsiniz. Teklifleri siparişe, siparişleri irsaliye veya faturalara aktarabilirsiniz.

Fiyatı: 9.000 TL + Kdv

ATS Master Paket

Paket içeriği: Pro Paket + Üretim Modülü
Üretim Modülü Paket içeriği: Üretim kartları (üretim reçeteleri) tanımlama, İhtiyaç listesi hazırlama. Hammadde çıkış depo ve mamül giriş depo farklı tanımlanabilme. Üretim emirleri hazırlayabilme. Üretilen mamüllerin maliyetini 3 şekilde hesaplatabilme (Tanımlı alış fiyatı, son alış fiyatı, ortalama alış fiyatı). Üretim emirlerini fiyatlı ya da fiyatsız basabilme. Üretimle ilgili kart ve fiş raporları.

Fiyatı: 12.000 TL + KdvATS +1

ATS +1 Kullanıcı Arttırım Paketi

Mevcut ATS programınıza +1 kullanıcı ekler.

Tek başına kullanılamaz.

Fiyatı: 4.000 TL + Kdv

ATS +1

ATS +3 Kullanıcı Arttırım Paketi

Mevcut ATS programınıza +3 kullanıcı ekler.

Tek başına kullanılamaz.

Fiyatı: 10.000 TL + Kdv

ATS +1

ATS +5 Kullanıcı Arttırım Paketi

Mevcut ATS programınıza +5 kullanıcı ekler.

Tek başına kullanılamaz.

Fiyatı: 16.000 TL + Kdv

ATS Üretim

ATS Üretim Ek Modülü

Paket içeriği: Üretim kartları (üretim reçeteleri) tanımlama, İhtiyaç listesi hazırlama. Hammadde çıkış depo ve mamül giriş depo farklı tanımlanabilme. Üretim emirleri hazırlayabilme. Üretilen mamüllerin maliyetini 3 şekilde hesaplatabilme (Tanımlı alış fiyatı, son alış fiyatı, ortalama alış fiyatı). Üretim emirlerini fiyatlı ya da fiyat sız basabilme. Üretimle ilgili kart ve fiş raporları. Mevcut ATS Programınıza eklenir. Tek başına kullanılamaz.

Fiyatı: 5.000 TL + Kdv

ATS Sipariş, Teklif

ATS Sipariş, Teklif Ek Modülü

Paket içeriği: Satınalma ve satış teklifleri düzenleyebilir, tekliflerinizi onaylı, onaysız olarak sınıflayabilirsiniz. Teklifleriniz de düzenleme tarihi yanı sıra Termin/Teslim tarihi belge no, açıklama, satış/satınalma elemanı bilgisi ve ödeme vadesi alanları bulunmaktadır. Teklif dökümleri ile teklif fişlerinizi ürün detaylı ve detaysız dökebilirsiniz. Teklif formlarınızı kendiniz dizayn edebilir, Firma logonuzu veya antet bilgilerinizi teklif formuna ekleyebilirsiniz. Mevcut ATS Programınıza eklenir. Tek başına kullanılamaz.

Fiyatı: 3.000 TL + Kdv

ATS Tekstil Mağaza Kontrol Otomasyonu

ATS Temko Ek Modülü

Perakende Mağaza Kontrol Otomasyonu Paket içeriği: Stok Kartları, Cari Kartları, Barkod atama ve değişiklik, Hızlı Satış Modülü (Barkod cihazıyla satış desteği), Nakit Tahsilat, Nakit Ödeme, Kredi Kartı Tahsilat ve ödeme modülleri. Mevcut ATS Programınıza eklenir. Tek başına kullanılamaz.

Fiyatı: 3.000 TL + Kdv


ATS, Piyasadaki mevcut ticari programların git gide kullanıcıların isteklerinden uzak ve kullanımı zor hale gelmesinden, yazılım fiyatının ve servis hizmetlerinin yüksek meblağlarda olmasından, yazılımın çalışması için gereken donanım maliyetinin yüksekliğinden yakınan Küçük ve orta büyüklükteki (Kobi) firmaların ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla yazılmıştır. Program fiyatı diğer büyük programların fiyatının 1/4 oranında olmasına rağmen işlevselliği ve yönetilebilirliği çok daha iyidir. Eğitim dokümanlarıyla kullanıcı servis hizmetine gerek duymadan programı yıllarca güven içerisinde kullanabilir. ATS kullanıcıları dışarıdan destek hizmetine gerek kalmaksızın programlarını rahatça kullanabilir, yedek alabilir, kullanım dokümanlarını izleyerek program kullanım kabiliyetlerini arttırabilirler. Yeni çıkan versiyonları ve programa ek özellikler katan ilaveleri web sitesi aracılığıyla takip edebilir ve sürekli güncel kalabilirler. En çok zorlanılan yıl sonu devir işlemi, fatura, irasaliye form dizaynı, numaratör kurulumu, kullanıcı tanımlama ve kullanıcılara ayrı ayrı yetki verme gibi konular ATS programında bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde yapılabilmektedir. Ayrıca program haftalık olarak kendini otomatik olarak yedeklemektedir. Kullanıcı istersen menüler vasıtasıyla tek tıklamayla anlık yedek alabilir. ATS Programı ilke olarak kolay kullanım, maksimum verim ve gizli saklı tuş olmadan her şeyin görünürde olduğu kullanıcı dostu bir arabirimle hizmet ilkesine dayanmaktadır. Ayrıca pdf eğitim dokümanları, sürekli güncellenen web sitesiyle kullanıcılarına hizmet vermektedir. En çok zorlanılan yıl sonu devir işlemi, yeni şirket açılması, fatura, irsaliye form dizaynı, numaratör kurulumu, kullanıcı tanımlama ve kullanıcılara ayrı ayrı yetki verme gibi konular ATS programında bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde yapılabilmektedir. Ticari programlardan beklentilerinizin hepsi ve daha fazlası ATS ile bir kaç tık uzağınızda...

ATS ile hayatınızı kolaylaştırın, verimliliği arttırıp rekabette öne geçin...