ATS Hakkında

image

Ayışığı Bilişim bünyesinde bulunan ATS Arma Ticari Sistem Markası Türk Patent Enstitüsünce kayıtlı bir markadır. Arma Web Bilişim Teknolojileri 2006 yılında faaliyetine başlamış ilk etapta web programları, e-ticaret siteleri, haber ve gazete siteleri gibi web tasarım ve programcılığın birlikte yürütüldüğü alanlarda faaliyet göstermiştir. Piyasadaki mevcut ticari programlara destek hizmeti vermekte ve firmalar için özel yazılım geliştirmektedir.

Arma Web 2009 yılından itibaren kendi ticari yazılımı olan ATS Arma Ticari Sistem 'in yazımına başlamıştır. Yazılım, kodlama ve grafik çalışmaları yaklaşık 1 yılda tamamlanmış olup program 2010 yılı itibariyle ilk versiyon satışa sunulmuştur ve sürekli yeni versiyonlar çıkartılarak geliştirilmektedir.

Ayrıca 2012 yılında Kira Aidat Takip ve Analiz yazılımı yazılımı ve iso kapsamındaki şirketler için Kalite Yönetim Sistemi yazılımları geliştirilmiştir.

2022 Yılında Ayışığı Bilişim kurularak bütün yazılımlar bu firma altında toplanmıştır.

ATS Programları ilke olarak kolay kullanım, maksimum verim ve gizli saklı tuş olmadan her şeyin görünürde olduğu kullanıcı dostu bir arabirimle hizmet ilkesine dayanmaktadır. Ayrıca pdf ve video eğitim dokümanları, sürekli güncellenen web sitesiyle kullanıcılarına sürekli hizmet vermektedir.

ATS kullanıcıları dışarıdan destek hizmetine gerek kalmaksızın programlarını rahatça kullanabilir, kullanım dokümanları ve videoları izleyerek program kullanım kabiliyetlerini arttırabilirler. Yeni çıkan versiyonları ve programa ek özellikler katan ilaveleri web sitesi aracılığıyla takip edebilir ve sürekli güncel kalabilirler.